Anglok1024x375

Styrelse

Ordförande: Johan Östlund, johan.ostlund@sjk.se

Vice ordförande: Mattias Väversund, mattias.vaversund@sjk.se

Sekreterare: Ulf Broman, ulf.broman@sjk.se

Kassör: Lars-Erik Torstenson, lars-erik.torstenson@sjk.se

Riksklubbmästare: Ingemar Eriksson, ingemar.eriksson@sjk.se

Ledamot: Niklas Bygdestam, niklas.bygdestam@sjk.se

Ledamot: Jan Ericson, jan.ericson@sjk.se

Ledamot: Pelle Molin, pelle.molin@sjk.se

Ledamot: Gunnar Ekeving, gunnar.ekeving@sjk.se

Sekretariat: styrelsen@sjk.se 

Forum

Svenska Järnvägsklubbens forum Postvagnen är en mötesplats för järnvägsintresserade av alla slag.

Bli medlem

Skicka in en ansökan.

Senaste nytt